سؤالات متداول

هر سوال یا نقدی داشتید میتوانید در فرم ارتباط با ما، از طریق دکمه زیر وارد شوید و مطرح کنید.

سوالات متداول شما عزیزان

برای نمایش جواب روی فلش کنار سوال کلیک کنید.

بله. پشنهاد ما هم این هست که قبل از خرید حتماً نسخه دمو را دریافت و تست کنید، در قسمت ارتباط با ما مشخصات و ایمیل را وارد کنید و در خواست دمو را بدهید همکاران ما در اولین فرصت نسخه دمو را به ایمیل شما ارسال می کنند.

برنامه هم دارای نسخه تک کابره میباشد و هم نسخه شبکه و از لحاظ امکانات هیچ فرقی با هم ندارند و فقط قابلیت شبکه دارد یعنی بجای یک نسخه ۲ نسخه شامل کلاینت و سرور دریافت می کنید.

بله میشه. شما میتوانید نسخه تک کاربره را بگیرید و سپس با پرداخت هزینه ماواتفاوت نسخه شبکه رو خریداری فرمائید و هیچ اطلاعاتی از دست نمیرود!

خیر لایسنس مربوط به سخت افزار سیستم می باشد و مادام العمر هست یعنی تا وقتی سخت افزار سیستم را عوض نکنید لایسنس قابل اجرا می باشد.

بله نرم افزار دارای پشتیبانی است و هر مشکلی پیش بیاید همکاران ما با نرم افزار anydesk به سیستم شما وصل شده و مقابل شما مشکل را برطرف میکنند.

نیازی به دوره خاصی نداره و صرفاً کسی که بلد باشه با کامپیوتر کار کنه میتونه با نرم افزار هم کار کنه، نرم افزار های گروه نرم افزاری سهند طوری طراحی شدند که به آسانی با کاربر ارتباط برقرار کند و ظاهر خسته کننده نیز نداشته باشد.

بله، اگر نرم افزار را خریده باشید و نیاز داشته باشید که قسمتی در نرم افزار ایجاد شود در قسمت ارتباط با ما بیان کنید و منتظر دریافت ایمیل از طرف ما باشید.

به احتمال زیاد بله، در صورتی که تیم ما روی پروژه ای در حال کار کردن نباشد و زمان کافی برای انجام پروژه وجود داشته باشد. در این مورد هم در قسمت ارتباط با ما درخواستتون رو مطرح کنید.

سکوهای نوآوری ما را کاوش کنید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام ما از مقالات و تخفیفات ویژه ما خبر دار شوید.